Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Z kultúry

Latino party "VIVA LA VIDA" v bratislavskom PKO

ilustračné foto

Latino party "VIVA LA VIDA" v bratislavskom PKO

ilustračné foto09.11.2007 18:28 - BRATISLAVA
VIVA LA VIDA Latino party
Účinkujú: Mango Salseros, Azucar Negra /Kuba/, Mário Kovacs – tanečné animácie, DJ Cali Miranda
Sobota, 17.11.2007.
Spoločenská hala PKO od 20.00h do 02.00h

Organizuje Tanečná škola Sabrosura v spolupráci s BKIS Viva la vida (Nech žije život) je akcia, na ktorej sa v PKO prenesieme do krajín Latinskej Ameriky – Brazílie, Argentíny, Kuby a pripomenieme si mesiace plné slnka a vitality.
Rytmy salsy, merengue, bachatty budú znieť nielen z repertoárov kubánskych muzikantov (Azucar Negra), ale i slovenských umelcov, ktorí tento žáner výborne reprezentujú nielen doma, ale i v zahraničí.

Latino hudba má v sebe neskutočnú energiu a chuť do života. Túto energiu a radosť Vám budú počas večera dávať dve skvelé kapely Mango Salseros a Azucar Negra. Spomínané kapely v jednotlivých blokoch vystrieda najlepší latino DJ z Angoly – DJ Cali Miranda.

V neposlednom rade budú do programu v jednotlivých blokoch zahrnuté aj tanečné vystúpenia. Ukážky latinsko – amerických tancov budeme môcť obdivovať od majstrov Slovenska a majstra Európy Mária Kovácsa. Tanečné školy nášho mesta Vám predstavia svoje najlepšie latino choreografie.

O animácie /roztancovanie/ sa po celý večer bude starať tanečník, choreograf a moderátor, Mário Kovács, ktorý je známy z koncertných akcií a televíznych obrazoviek, napr. Lets´dance /Markíza/, Miss Universe /Joj/, Vyvolená /Joj/, Ranný magazín /STV/.

Autentickosť atmosféry bude doplnená videoprojekciami z karibských oblastí, ktoré navodia ideu vytúženej dovolenky za oceánom...

Vstupné: Predpredaj 250,-Sk, na mieste 300,-Sk
Predpredaj BKIS, Klobučnícka 2 a v sieti Ticketportal.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME