Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Z kultúry

Do ankety Slávik 2007 sa verejnosť môže zapojiť do 11. novembra

Peter Cmorik

Do ankety Slávik 2007 sa verejnosť môže zapojiť do 11. novembra

Peter Cmorik08.11.2007 18:58 - BRATISLAVA
Hlasovanie v ankete Slávik 2007 sa končí v nedeľu 11. novembra. Jeho výsledky sa verejnosť dozvie o tri týždne neskôr, v sobotu 1. decembra v priamom prenose televízie Markíza.
PR manažér produkčného domu Forza Martin Šesták dnes TASR informoval, že program bude moderovať Martin "Pyco" Rausch, ktorý špeciálne pri tejto príležitosti pripravuje tanečné číslo, predvedie sa divákom vo viacerých kostýmoch a na záver televízneho prenosu ukáže niečo, čo ešte neukázal.

"Organizátori sa rozhodli uvoľniť do predaja limitovaný počet vstupeniek, ktoré sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportál, takže kto bude chcieť, môže si prísť pozrieť galaprogram priamo do Sibamac arény v Národnom tenisovom centre v Bratislave," dodal Šesták.

Anketu Slávik 2007 vyhlasujú v troch hlavných kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem toho budú dekorovaní aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik pre najhranejšieho domáceho interpreta v rádiu Expres.

Svoje minuloročné prvenstvo v hlavných kategóriách budú obhajovať Peter Cmorik, Zuzana Smatanová a Desmod. Aj v tomto ročníku vyhlásil denník Nový Čas anketu o Hit roka 2007.

Hlasovanie prebieha on-line na webovej stránke www.bleskovky.sk. Vyžrebovaný účastník hlasovania získa od garanta súťaže, denníka Nový Čas, domáce kino v hodnote 50.000 Sk.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME