Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Z domova

SNS sa bude zaoberať slovensko-maďarskými vzťahmi

Ján Slota

SNS sa bude zaoberať slovensko-maďarskými vzťahmi

Ján Slota10.11.2007 11:28 - BRATISLAVA
Stratégia k zhoršujúcim sa slovensko-maďarským vzťahom, respektíve k zvyšovaniu napätia zo strany SMK a "vývozu" slovenských problémov do Bruselu, by mala byť jednou z tém dnešného zasadnutia rozšíreného predsedníctva Slovenskej národnej strany (SNS) v Trnave.
Ako pre TASR uviedol šéf poslaneckého klubu SNS Rafael Rafaj, na zasadnutí sa budú špeciálne venovať problémom v Trnavskom kraji. "Dominovať budú aktuálne problémy na Slovensku.

Je to akýsi workshop elity SNS, ktorá kolektívne rozoberá problematiku, rôzne negatívne javy a zároveň sa hľadajú aj efektívne riešenia," vysvetlil Rafaj. Na stretnutí bude podľa jeho slov prítomné vedenie SNS, teda predseda Ján Slota, podpredsedovia, ministri, štátni tajomníci, poslanci a niektorí nominanti v štátnej správe vo vrcholových orgánoch.

Ako pokračoval, predsedníctvo spolu s poslaneckým klubom a nominantmi v štátnej správe sa pravidelne stretávajú, aby určovali stratégiu postupu a vzájomnú koordináciu.

"Budeme aj vyhodnocovať súčinnosť ministerstiev s poslancami a štátnou správou," dodal Rafaj. Naposledy sa tento orgán SNS, ktorý rotuje po Slovensku, zišiel v októbri v Topoľčiankach pred schôdzou Národnej rady SR.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME