Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

TV program

TV Program 16.11.2007

    Markiza
  05:15 Televízne noviny  
  05:35 Reflex  
  06:00 Teleráno  
  08:30 Keď budeš moja 107-108/238  
  10:25 Columbo VI. 4/4  
  11:50 Reflex  
  12:15 Joey I. 7-8/24  
  13:10 Monk II. 6/16  
  14:05 Rany z lásky 66-67/230  
  16:00 Kobra 11 IX. 7/16  
  17:00 Televízne noviny  
  17:25 Krok za krokom II. 12/24  
  17:50 Komisár Rex VI. 8/15  
  18:50 Počasie  
  19:00 Televízne noviny  
  19:25 Reflex  
  19:50 Športové noviny  
  20:00 Susedia III.  
  20:45 VILOmeniny  
  22:10 Príkaz na popravu  
  00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23  
  00:55 Svätý hriešnik  
  02:25 Šabľozubý tiger  
  04:05 Kobra 11 IX. 7/16  
  04:55 Televízne noviny  
 
    STV2
  06:00 Správy STV  
  06:25 Správy z regiónov  
  06:50 Správy - Hírek  
  07:00 Udalosti ČT  
  07:25 Správy a komentáre  
  07:50 Jaskyne Slovenska  
  08:00 Živá panoráma  
  08:30 Ranný magazín  
  10:00 Gombík  
  10:25 Táraninky  
  10:40 Planéta Zem II. 8  
  11:30 Nivou Záhoria  
  12:00 Regionálny denník  
  13:00 Živá panoráma  
  13:25 Veľké záhady  
  13:55 Família  
  14:20 City folk 3/14  
  14:50 Polícia  
  15:00 Občan Václav Havel cestuje na dovolenku  
  16:30 Kvarteto  
  17:00 Regionálny denník  
  18:00 Správy z regiónov  
  18:30 Kaleidoskop 22/33  
  19:00 Aplauz  
  19:20 Správy - Hírek  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Keno 10  
  20:00 Farby II.svetovej vojny IV.- Japonský pribeh 2/2  
  20:50 Slovenský bigbít 7  
  21:30 Správy a komentáre  
  21:55 Rozprávanie stromov  
  22:10 Eurokino  
  23:35 Tajný život Franka Sinatru 2/2  
  00:20 Udalosti ČT  
  00:45 Od disentu k novembru 1989  
  01:25 Polícia  
  01:30 Kvarteto  
  02:00 Správy - Hírek  
  02:05 Správy z regiónov  
  02:30 Správy STV  
  02:55 Správy a komentáre  
 
    CT1
  05:00 Sama doma  
  05:59 Dobré ráno s Českou televizí  
  08:30 Kouzelná školka  
  09:00 Chcete mě?  
  09:20 Lidé z balkonu  
  09:40 Akce "Zpěvák"  
  10:00 Zprávy  
  10:05 Zápisník zmizelého  
  11:05 Fan Vavřincová  
  12:00 Zprávy  
  12:30 Sama doma  
  13:25 Buď fit s ČT  
  13:35 Zahrada je hra  
  14:00 Garfield a přátelé 6/26  
  14:30 Království divočiny: Řeč zvířat 5/9  
  15:00 Zprávy  
  15:05 Náš venkov  
  15:25 Za vesnickými muzikanty  
  15:50 Nenechte si ujít  
  16:00 Zpívánky  
  16:05 Sezamová angličtina 29/52  
  16:20 Let 29 5/30  
  16:40 Bludiště  
  17:15 AZ-kvíz  
  17:40 Testoviny  
  17:55 Předpověď počasí  
  17:57 Minuta z přírody  
  18:00 Večerníky  
  18:15 Bydlení je hra  
  18:40 Živé srdce Evropy: Ostřice bažinná  
  18:45 Večerníček  
  18:55 Šťastných deset a Šance milion  
  19:00 Události  
  19:25 Události v regionech  
  19:40 Předpověď počasí  
  19:45 Branky, body, vteřiny  
  20:00 Četnické humoresky 38/39  
  21:35 StarDance II ...kolem dokola  
  21:40 13. komnata Jana Saudka  
  22:10 Uvolněte se, prosím  
  22:55 Ally McBealová V 11/22  
  23:40 Zprávy  
  23:45 Předpověď počasí  
  23:46 Branky, body, vteřiny  
  23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion  
  23:55 Fargas 3/5  
  01:30 Pod pokličkou  
  01:50 Simpsonovi VII 14/25  
  02:15 AZ-kvíz  
  02:35 Zázračná planeta: Sokolnictví 1/2  
  03:30 Chalupa je hra  
  03:55 Fokus ČT24  
  04:15 Setkávání  
  04:25 Červený trpaslík 33/52  
 
    Prima
  06:10 Teleshopping  
  06:30 Štěně jménem Scooby Doo I 11  
  07:05 Krok za krokem IV 18  
  07:30 Krok za krokem IV 19  
  08:00 Nekonečná šance  
  08:25 Nemocnice Chicago Hope III 9  
  09:25 Jsi můj život 176  
  10:20 Diagnóza vražda VI 15  
  11:20 Hercule Poirot 5  
  12:25 Doktor z hor II 5  
  13:30 Inspektor Balko 57  
  14:30 Odpadlík II 20  
  15:30 Elisa z Rivombrosy II 8  
  17:40 To je Prima!  
  17:45 Minuty regionu  
  18:00 1. zprávy počasí  
  18:05 5 proti 5  
  18:55 1. zprávy  
  19:25 M*A*S*H 64  
  19:50 Losování loterie Euromilióny  
  20:00 Hercule Poirot: Záhada Modrého expresu  
  22:10 VyVolení - Noví hrdinové  
  23:20 VyVolení - Noví hrdinové Noční show  
  23:40 Losování loterie Euromilióny  
  23:50 Cesta kovbojů  
  01:59 Zeptej se osudu  
  03:00 Teleshopping  
  03:20 Neuvěřitelné životy: Krutá daň za slávu  
  04:10 Receptář prima nápadů  
 
    Discovery
  05:05 Ty největší: Tanky  
  06:00 Zrodilo se letadlo 5  
  06:25 Nelítostné závody 2  
  07:20 Jízda: Projekt černý Ford  
  08:15 Jak se to dělá 38  
  08:45 Jak se to dělá 39  
  09:10 Brainiac - zneužití historie 1  
  10:05 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka  
  11:00 Motocyklománie  
  11:55 Jízda: Zuřící býk  
  12:50 Průmyslové objevy: evropský příběh: Král kanálů  
  13:20 Průmyslové objevy: evropský příběh: Švédský železný muž  
  13:45 Zrodilo se letadlo 5  
  14:10 Nelítostné závody 2  
  15:05 Brainiac - zneužití historie 1  
  16:00 Pátá rychlost 13  
  16:30 Pátá rychlost 1  
  17:00 Jak se to dělá 4  
  17:30 Jak se to dělá 5  
  18:00 Americký chopper: Rickova motorka - část 1.  
  19:00 Bořiči mýtů: Smradlavé auto  
  20:00 Špinavá práce: Technik spalovny odpadů  
  21:00 Nepravděpodobná mise 5  
  22:00 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 1  
  23:00 Jasnovidci na místě činu: Margie Calciano  
  23:30 Jasnovidci na místě činu: Rachel Domas  
  00:00 Sexualita: Slunce, písek a sex  
  00:30 Sexualita: Rozbalit to v práci  
  01:00 Brainiac - zneužití historie 1  
  01:55 Nepravděpodobná mise 5  
  02:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 1.  
  03:45 Pátá rychlost 13  
  04:10 Pátá rychlost 1  
  04:40 Jak se to dělá 4  
 
    HBO2
  10:00 Gospel  
  11:45 Calvin a Frannie  
  13:15 Chcem byť tvoj Valentýn  
  14:50 To je Elvis  
  16:35 Láska na inzerát  
  18:15 Červený ako nebo  
  20:00 Cesta za víťazstvom  
  22:00 London  
  23:30 Nezvratný osud 3  
  01:05 Chilli, sex a samba  
  02:35 Vykoľajení  
 
spacer  
    STV1
  05:10 Rubi 30/115  
  06:00 Ranný magazín  
  07:30 Tiene hriechu 64  
  08:20 Diagnóza: Vražda 38  
  09:10 Medicopter 117 36/81  
  10:00 Hopla!  
  10:35 Chlapec pre mňa  
  12:10 Ľudia na jednotku  
  12:55 Don Matteo 87/96  
  13:50 Modrý Pacifik 23/101  
  14:40 Simpsonovci  
  15:00 Duel  
  15:30 Dr.Quiz  
  16:00 Krátke správy  
  16:05 Sila lásky 280/313  
  16:55 Sila lásky 281/313  
  17:50 5 proti 5  
  18:35 Hopla!  
  19:00 AIRBAG  
  19:05 Informácia pre tipujúcich  
  19:10 Večerníček  
  19:22 Počasie  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Góly body sekundy  
  20:05 Takí sme boli  
  21:20 Mrazivá horúčava  
  23:05 Expres foto  
  00:40 Policajné oddelenie 13  
  01:35 Sila lásky 280/313  
  02:30 Sila lásky 281/313  
  03:20 Správy STV  
  03:45 Góly body sekundy  
  03:55 Udalosti ČT  
  04:20 Reportéri  
  04:50 Svet v obrazoch  
 
    JOJ
  05:00 Rodinné putá  
  05:50 NOVINY  
  06:15 Črepiny PLUS  
  06:45 Ranné Noviny  
  08:00 Dr. Stefan Frank IV. 3  
  09:00 Varí vám to  
  09:30 Nakupuje vám to?  
  09:55 Derrick 58  
  11:15 Utajené dedičstvo  
  13:15 Dobrodružstvo, s. r. o. 22/22  
  14:15 Siska 62  
  15:25 Video Show  
  15:50 Lovkyňa tajomstiev III. 1/22  
  16:50 Riskuj!  
  17:30 Vojna slov  
  18:15 Páli vám to?  
  19:00 Črepiny PLUS  
  19:30 NOVINY  
  19:50 Šport  
  19:55 Počasie  
  20:00 DOMINO DAY 2007  
  23:45 Vraždy podľa predlohy  
  02:00 Črepiny  
  02:35 Črepiny  
  03:10 Titanic: Prekliata loď  
  04:00 Utajené dedičstvo  
 
    CT2
  05:00 Buren & Guggenheim  
  05:55 O češtině  
  06:10 Správy STV  
  06:30 Večerník z Čech  
  06:45 Jihomoravský večerník  
  07:00 Report  
  07:15 Události v regionech  
  07:25 Události v regionech  
  07:35 Události v regionech  
  07:50 Panorama  
  08:30 Ta naše povaha česká  
  09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska  
  11:25 AZ-kvíz  
  11:45 Živé srdce Evropy: Chřástal kropenatý  
  12:00 Československý filmový týdeník 651/2379  
  12:20 Ferda 17/26  
  12:45 Král ozvěny  
  13:50 TVŠ - Dětská záchranka v akci 2/5  
  14:05 Zeměpis světa  
  14:20 Šikulové  
  14:35 Futuroskop  
  15:00 Medúza  
  15:35 Dobrodružství vědy a techniky  
  16:00 Eurofondue  
  16:10 Kamera na cestách: Botswana 2/3  
  17:05 Maledivy 2/5  
  17:20 Soukromá muzea  
  17:30 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 8/10  
  18:00 Babylon  
  18:25 Nenechte si ujít  
  18:30 Nemám práci  
  19:00 Zprávy ve znakové řeči  
  19:05 Magazín Ligy mistrů  
  19:30 Buď fit s ČT  
  19:35 Simpsonovi VII 14/25  
  20:00 Zázračná planeta: Sokolnictví 1/2  
  20:50 Postřehy odjinud  
  21:00 Události, komentáře  
  21:30 Kinobox  
  22:00 Olověná bublina 3/6  
  22:30 ČT Live - Pavel Sedláček  
  23:25 Black Books 4/18  
  23:50 Když hvězdy mlčí...  
  00:40 Červený trpaslík 33/52  
  01:10 Tears For Fears  
  02:00 Finále extraligy družstev v judu  
  02:25 U nás v Evropě  
  02:35 Regiony ČT24  
  03:00 Eurofondue  
  03:10 Maledivy 2/5  
  03:30 Soukromá muzea  
  03:40 Planeta Věda  
  04:00 V kondici  
  04:20 Kohoutoviny  
 
    Nova
  05:10 Novashopping  
  05:25 Novashopping  
  05:59 Snídaně s Novou  
  08:35 Případy otce Dowlinga  
  09:35 Perry Mason  
  11:30 Ulice 55  
  12:15 Profesionálové  
  13:15 Lenssen & spol.  
  13:45 North Shore 13  
  14:40 Čarodějky VI 2  
  15:30 Beze stopy III 6  
  16:25 Ženatý se závazky 233  
  17:00 Odpolední Televizní noviny  
  17:30 Kriminálka Las Vegas IV 18  
  18:25 Ulice 642, 643  
  19:30 Televizní noviny  
  20:00 Nahoru dolů  
  22:15 V zajetí teroru  
  23:55 Vzrušující zážitek  
  01:25 Walker, Texas Ranger V 8  
  02:10 Novashopping  
  02:40 Tenká modrá linie  
  03:15 Tabu  
  04:25 Lenssen & spol. 112, 113  
 
    HBO
  06:00 Môj bratranec Vinny  
  08:00 Moja matka  
  09:50 Felicity - príbeh z vojny za nezávislosť  
  11:15 Annapolis  
  13:00 Ľadový medvedík 2: Tajomný ostrov  
  14:25 Snehový zázrak  
  15:55 Životný zápas  
  17:35 Sestry  
  19:30 Cinema, Cinema, Cinema (47)  
  20:00 Rebelka  
  21:40 Kiss Kiss Bang Bang  
  23:25 Tma  
  01:00 Pikantná salsa  
  02:45 Nový Jean-Claude  
  04:20 Moonwalker  
 
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME