Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

TV program

TV Program 15.11.2007

    Markiza
  05:15 Televízne noviny  
  05:35 Reflex  
  06:00 Teleráno  
  08:30 Keď budeš moja 105-106/238  
  10:20 Columbo VI. 3/4  
  11:45 Pokúšaj!  
  12:10 Joey I. 5-6/24  
  13:05 Monk II. 5/16  
  14:00 Rany z lásky 64-65/230  
  16:00 Kobra 11 IX. 6/16  
  17:00 Televízne noviny  
  17:25 Krok za krokom II. 11/24  
  17:50 Komisár Rex VI. 7/15  
  18:50 Počasie  
  19:00 Televízne noviny  
  19:25 Reflex  
  19:50 Športové noviny  
  20:00 Ordinácia v ružovej záhrade (46.)  
  21:10 SENZI BYT  
  21:50 Vražedná dohoda  
  23:40 M.E.T.R.O. 2/10  
  00:40 Policajný odznak VI. 2/10  
  01:35 Skutočné výhry  
  02:55 Mutanti, príšery a superhrdinovia Stana Leeho  
  04:25 Paľba  
  04:50 Ženatý so záväzkami VI. 3/26  
 
    STV2
  06:00 Správy STV  
  06:25 Udalosti ČT  
  06:50 Správy a komentáre  
  07:15 Mojich sedem divov  
  07:50 Národné kultúrne pamiatky  
  08:00 Živá panoráma  
  08:30 Ranný magazín  
  10:00 Maďarský magazín  
  10:35 Sedem magických rokov  
  11:30 Regionálny denník  
  12:30 Živá panoráma  
  13:00 Poklady sveta III.  
  13:15 Poklady sveta III.  
  13:30 Na priedomí  
  14:00 Stopy dávnej minulosti  
  14:25 Sféry dôverné  
  15:25 Slovenský bigbít 6  
  16:05 AIRBAG  
  16:20 Profesionál  
  16:30 Cesty nádeje  
  17:00 Regionálny denník  
  18:00 Správy z regiónov  
  18:30 Veľké záhady  
  18:55 Miestopis cechov a manufaktúr  
  19:20 Správy - Hírek  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Keno 10  
  20:00 Planéta Zem II. 8  
  20:50 Náučné putovanie  
  21:00 Família  
  21:30 Správy a komentáre  
  21:55 EF K.O.  
  23:10 Malé nočné kino veľkých režisérov  
  00:50 Profesionál  
  01:00 Udalosti ČT  
  01:25 Cesty nádeje  
  01:50 Správy - Hírek  
  02:00 Správy z regiónov  
  02:25 Správy STV  
  02:50 Správy a komentáre  
 
    CT1
  05:00 Sama doma  
  05:59 Dobré ráno s Českou televizí  
  08:30 Kouzelná školka  
  09:00 Banánové rybičky  
  09:30 Na stopě  
  10:00 Zprávy  
  10:05 Pošta pro tebe  
  11:00 Barvy života  
  12:00 Zprávy  
  12:30 Sama doma  
  13:25 Buď fit s ČT  
  13:40 Pod pokličkou  
  14:05 Všechnopárty  
  14:50 Angličtina s mahárádžou  
  15:00 Zprávy  
  15:05 Hříšní lidé Města pražského 12/13  
  15:50 Návštěva v ZOO  
  16:00 Kouzelná školka  
  16:30 Šikulové  
  16:40 Medúza  
  17:15 AZ-kvíz  
  17:35 Stop  
  17:40 Černé ovce  
  17:55 Předpověď počasí  
  17:57 Minuta z přírody  
  18:00 Večerníky  
  18:15 Zahrada je hra  
  18:40 Živé srdce Evropy: Chřástal kropenatý  
  18:45 Večerníček  
  18:55 Šťastných deset a Šance milion  
  19:00 Události  
  19:25 Události v regionech  
  19:40 Předpověď počasí  
  19:45 Branky, body, vteřiny  
  20:00 Hercule Poirot  
  21:40 StarDance II ...kolem dokola  
  21:50 Banánové rybičky  
  22:15 Fenomén dnes  
  22:45 Q  
  23:15 Zprávy  
  23:20 Předpověď počasí  
  23:21 Branky, body, vteřiny  
  23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion  
  23:30 Deadwood II 7/12  
  00:20 Musilok  
  00:45 AZ-kvíz  
  01:10 Uprostřed běhu  
  01:50 Soudné sestry  
  04:15 Na stopě  
  04:40 Osudové okamžiky  
 
    Prima
  06:10 Teleshopping  
  06:30 Štěně jménem Scooby Doo I 10  
  07:05 Krok za krokem IV 16  
  07:30 Krok za krokem IV 17  
  08:00 Nekonečná šance  
  08:25 Nemocnice Chicago Hope III 8  
  09:25 Jsi můj život 175  
  10:20 Diagnóza vražda VI 14  
  11:20 Hercule Poirot 4  
  12:25 Doktor z hor II 4  
  13:30 Inspektor Balko 56  
  14:30 Odpadlík II 19  
  15:30 Elisa z Rivombrosy II 7  
  17:40 To je Prima!  
  17:45 Minuty regionu  
  18:00 1. zprávy počasí  
  18:05 5 proti 5  
  18:55 1. zprávy  
  19:25 M*A*S*H 63  
  20:00 Velmi křehké vztahy II 22  
  21:15 VyVolení - Noví hrdinové Výzva  
  22:55 Policie - New York 122  
  23:50 VyVolení - Noví hrdinové Noční show  
  00:20 Zločiny ze sousedství II 17  
  01:20 Zeptej se osudu  
  02:20 Teleshopping  
  02:40 Vypusťte džina  
  04:15 Prima hostina  
 
    Discovery
  05:05 Superstavby: Londýnské metro  
  06:00 Zrodilo se letadlo 4  
  06:25 Nelítostné závody 1  
  07:20 Jízda: Závod Power Tour  
  08:15 Jak se to dělá 36  
  08:45 Jak se to dělá 37  
  09:10 Kaskadérští fanatici 5  
  09:40 Kaskadérští fanatici 6  
  10:05 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa  
  11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Otrávená šipka  
  11:55 Jízda: Projekt černý Ford  
  12:50 Ty největší: Tanky  
  13:45 Zrodilo se letadlo 4  
  14:10 Nelítostné závody 1  
  15:05 Kaskadérští fanatici 5  
  15:35 Kaskadérští fanatici 6  
  16:00 Motocyklománie  
  17:00 Jak se to dělá 38  
  17:30 Jak se to dělá 39  
  18:00 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2.  
  19:00 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka  
  20:00 Špinavá práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina  
  21:00 Největší zlo: Šálení mysli  
  22:00 Doktorka G: Koronerka 31  
  23:00 Jasnovidci na místě činu: Jason Williams  
  23:30 Jasnovidci na místě činu: Amie Hoffmanová  
  00:00 Srostlé na hlavě  
  01:00 Kaskadérští fanatici 5  
  01:25 Kaskadérští fanatici 6  
  01:55 Největší zlo: Šálení mysli  
  02:50 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2.  
  03:45 Motocyklománie  
  04:40 Jak se to dělá 38  
 
    HBO2
  10:00 V nebi  
  11:45 Tu sa nedá žiť (15)  
  12:50 Kráľ videohier  
  14:20 Trénerka  
  16:05 Čakanie na život  
  17:40 Gospel  
  19:25 Calvin a Frannie  
  21:00 Capote  
  22:55 Moja lepšia polovička  
  00:35 Štúdio 60 (7): Deň Nevady, časť 1.  
  01:20 Drsné časy  
  03:15 Beyonce B-Day Tour  
 
spacer  
    STV1
  05:10 Rubi 29/115  
  06:00 Ranný magazín  
  07:30 Tiene hriechu 63  
  08:20 Diagnóza: Vražda 37  
  09:10 Medicopter 117 35/81  
  10:00 Hopla!  
  10:35 Rosamunde Pilcher:-Padajúce hviezdy  
  12:10 Ľudia na jednotku  
  12:55 Don Matteo 86/96  
  13:55 Modrý Pacifik 22/101  
  14:40 Simpsonovci  
  15:00 Duel  
  15:30 Dr.Quiz  
  16:00 Krátke správy  
  16:05 Sila lásky 278/313  
  16:55 Sila lásky 279/313  
  17:50 5 proti 5  
  18:35 Hopla!  
  19:00 AIRBAG  
  19:05 Informácia pre tipujúcich  
  19:10 Večerníček  
  19:22 Počasie  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Góly body sekundy  
  20:05 Milionár  
  21:05 SOS  
  21:35 Klinika Grace 46/98  
  22:25 Lovkyne 2/29  
  23:10 24 II.séria 7  
  23:55 Policajné oddelenie 12  
  00:50 Sila lásky 278/313  
  01:40 Sila lásky 279/313  
  02:35 Ľudia na jednotku  
  03:20 Správy STV  
  03:45 Góly body sekundy  
  03:55 Duel  
  04:25 5 proti 5  
 
    JOJ
  05:50 NOVINY  
  06:15 Črepiny PLUS  
  06:45 Ranné Noviny  
  08:00 Dr. Stefan Frank IV. 2  
  09:00 Varí vám to  
  09:30 Nakupuje vám to?  
  09:55 Derrick 57  
  11:10 Matlock 15  
  12:15 MacGyver 129  
  13:15 Dobrodružstvo, s. r. o. 21  
  14:15 Siska 61  
  15:25 Video Show  
  15:50 Lovkyňa tajomstiev II. 22/22  
  16:50 Riskuj!  
  17:30 Vojna slov  
  18:15 Páli vám to?  
  19:00 Črepiny PLUS  
  19:30 NOVINY  
  19:50 Šport  
  19:55 Počasie  
  20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 22  
  21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 23  
  22:00 Vyvolená - Veľké finále  
  23:20 NOVINY PLUS  
  23:55 Muž bez tieňa  
  02:00 Inšpektor Trautmann - Doživotne  
  03:40 Vyvolená - Veľké finále  
  04:40 Šarmantná Claude  
 
    CT2
  05:00 Prizma  
  05:25 PORT  
  05:50 Chcete mě?  
  06:10 Správy STV  
  06:30 Večerník z Čech  
  06:45 Jihomoravský večerník  
  07:00 Report  
  07:15 Události v regionech  
  07:25 Události v regionech  
  07:35 Události v regionech  
  07:50 Panorama  
  08:30 Radůza, půjdu kam chci  
  09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska  
  11:25 AZ-kvíz  
  11:45 Živé srdce Evropy: Stožec  
  12:00 Divadlo žije! České scény  
  12:30 Sváteční slovo ministra kultury  
  12:35 Křesťanský magazín  
  12:50 Cesty víry  
  13:15 Kosmopolis  
  13:45 Dobrodružství slípky Pipky  
  13:55 Věda je zábava 13/13  
  14:20 Tykadlo  
  14:35 Hříbě a já  
  14:50 Bludiště  
  15:25 Finále extraligy družstev v judu  
  15:45 Z filmových archivů britského vojenského letectva 1/2  
  16:45 Střípky času  
  17:05 Zprávy ve znakové řeči  
  17:15 BULY  
  20:00 Medela  
  20:50 Postřehy odjinud  
  21:00 Události, komentáře  
  21:30 Československý filmový týdeník 651/2379  
  21:40 Atalanta  
  23:10 Zkáza Benátek  
  23:30 Po hladině: Světlo  
  23:45 Politické spektrum  
  00:15 Úplně osobní  
  01:35 Na pomoc životu - CHOPN  
  01:55 Nedej se  
  02:10 Případ pro ombudsmana  
  02:30 Restart 10/10  
  02:40 Česko jedna báseň: Miloslav Topinka  
  02:50 Regiony ČT24  
  03:15 City Folk 2007 - Split  
  03:45 Střípky času  
  04:00 Dobrodružství vědy a techniky  
  04:30 Adresa: střední Evropa  
 
    Nova
  05:10 Novashopping  
  05:25 Novashopping  
  05:59 Snídaně s Novou  
  08:35 Případy otce Dowlinga  
  09:35 Únos  
  11:30 Ulice 54  
  12:15 Profesionálové  
  13:15 Lenssen & spol.  
  13:45 North Shore 12  
  14:40 Čarodějky VI 1  
  15:35 Beze stopy III 5  
  16:25 Ženatý se závazky 232  
  17:00 Odpolední Televizní noviny  
  17:30 Kriminálka Las Vegas IV 17  
  18:25 Ulice 640, 641  
  19:30 Televizní noviny  
  20:00 Ordinace v růžové zahradě 182  
  21:30 Kriminálka Las Vegas VI 13  
  22:20 Protiúder  
  00:25 Zimní ráj 1  
  01:05 Novashopping  
  01:40 Na vlastní oči  
  02:20 Ptákoviny  
  03:05 Áčko  
  04:20 Lenssen & spol. 110, 111  
 
    HBO
  06:00 Bobby  
  07:45 Záhada jezera Lochness  
  09:15 Držte krok so Steinovými  
  10:45 Pred kamerou (46)  
  11:15 Let’s Dance  
  13:00 Môj bratranec Vinny  
  15:00 Moja matka  
  16:50 Felicity - príbeh z vojny za nezávislosť  
  18:15 Annapolis  
  20:00 Úsmev  
  21:45 V moci diabla  
  23:45 Ja, moje druhé ja a Irena  
  01:40 Úsmev  
  03:30 V moci diabla  
  05:30 Cinema, Cinema, Cinema (46)  
 
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME