Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

TV program

TV Program 14.11.2007

    Markiza
  05:15 Televízne noviny  
  05:35 Reflex  
  06:00 Teleráno  
  08:30 Keď budeš moja 103-104/238  
  10:25 Columbo VI. 2/4  
  11:50 Pokúšaj!  
  12:15 Joey I. 3-4/24  
  13:15 Monk II. 4/16  
  14:10 Rany z lásky 62-63/230  
  16:00 Kobra 11 IX. 5/16  
  17:00 Televízne noviny  
  17:25 Krok za krokom II. 10/24  
  17:50 Komisár Rex VI. 6/15  
  18:50 Počasie  
  19:00 Televízne noviny  
  19:25 Reflex  
  19:50 Športové noviny  
  20:00 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov  
  21:55 Vezmi si ma!  
  23:20 Tigrice  
  01:00 Lekársky tím v akcii 11/20  
  01:50 Skutočné výhry  
  02:55 Kámasútra 10-11/15  
  04:00 Policajný odznak II. 11/13  
  04:50 Ženatý so záväzkami VI. 2/26  
 
    STV2
  06:00 Správy STV  
  06:25 Správy z regiónov  
  06:50 Správy - Hírek  
  06:55 Udalosti ČT  
  07:20 Správy a komentáre  
  07:45 Národné kultúrne pamiatky  
  08:00 Živá panoráma  
  08:30 Ranný magazín  
  10:00 Národnostný magazín  
  10:35 Parazity 5/8  
  11:30 Regionálny denník  
  12:30 Živá panoráma  
  12:45 Posvätné hory sveta 6/10  
  13:15 Na priedomí  
  13:50 Lúskanie  
  14:40 Rosa na tráve  
  15:55 Diagnóza 73/81  
  16:10 AIRBAG  
  16:15 Táraninky  
  16:30 Maďarský magazín  
  17:00 Regionálny denník  
  17:55 Euroliga žien v basketbale  
  19:50 Keno 10  
  20:00 Sedem magických rokov  
  20:50 Osobnosti  
  21:00 Nie si sama  
  21:30 Správy a komentáre  
  21:55 Sféry dôverné  
  22:55 Memento  
  00:00 Udalosti ČT  
  00:25 Maďarský magazín  
  00:50 Správy STV  
  01:15 Správy a komentáre  
 
    CT1
  05:00 Sama doma  
  05:59 Dobré ráno s Českou televizí  
  08:30 Kouzelná školka  
  09:00 Klíč  
  09:30 Na cestě po středním Mali  
  10:00 Zprávy  
  10:05 Pauline a Paulette  
  11:20 Andělé  
  11:45 Rekordy a kuriozity  
  12:00 Zprávy  
  12:30 Sama doma  
  13:25 Buď fit s ČT  
  13:40 Chalupa je hra  
  14:05 Toulavá kamera  
  14:30 Sabotáž  
  15:00 Zprávy  
  15:05 Banánové rybičky  
  15:35 Dobrá rada nad zlato  
  16:00 Kouzelná školka  
  16:30 Hříbě a já  
  16:45 Futuroskop  
  17:15 AZ-kvíz  
  17:40 Testoviny  
  17:55 Předpověď počasí  
  17:57 Minuta z přírody  
  18:00 Večerníky  
  18:15 Pod pokličkou  
  18:40 Živé srdce Evropy: Stožec  
  18:45 Večerníček  
  18:55 Šťastných deset a Šance milion  
  19:00 Události  
  19:25 Události v regionech  
  19:40 Předpověď počasí  
  19:45 Branky, body, vteřiny  
  19:55 Sportka a Šance  
  20:00 Světáci  
  20:55 StarDance II ...kolem dokola  
  21:05 Pošta pro tebe  
  22:00 Na stopě  
  22:20 POKR  
  22:50 Zprávy  
  22:55 Předpověď počasí  
  22:56 Branky, body, vteřiny  
  23:00 Losování Sportky a Šance  
  23:05 Musilok  
  23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion  
  23:40 Kluci v akci 35/41  
  00:05 Móda - Extravagance - Manýry  
  00:25 Kinobox  
  00:55 Simpsonovi VII 13/25  
  01:15 AZ-kvíz  
  01:40 Everwood III 20/22  
  02:20 Pětka v Pomeranči  
  03:15 Historie.cs  
  04:05 Nemám práci  
  04:30 Kultura v regionech  
 
    Prima
  06:10 Teleshopping  
  06:30 Štěně jménem Scooby Doo I 9  
  07:05 Krok za krokem IV 14  
  07:30 Krok za krokem IV 15  
  08:00 Nekonečná šance  
  08:25 Nemocnice Chicago Hope III 7  
  09:25 Jsi můj život 174  
  10:20 Diagnóza vražda VI 13  
  11:20 Hercule Poirot 3  
  12:25 Doktor z hor II 3  
  13:30 Inspektor Balko 55  
  14:30 Odpadlík II 18  
  15:30 Elisa z Rivombrosy II 6  
  17:40 To je Prima!  
  17:45 Minuty regionu  
  18:00 1. zprávy počasí  
  18:05 5 proti 5  
  18:55 1. zprávy  
  19:25 M*A*S*H 62  
  20:00 Letiště 108  
  21:10 VyVolení - Noví hrdinové  
  21:20 Spiknutí 2  
  22:20 VyVolení - Noví hrdinové  
  23:05 Instinkt zabijáka 3  
  23:55 VyVolení - Noví hrdinové Noční show  
  00:25 Vzteklej pes a Glorie  
  02:15 Zeptej se osudu  
  03:15 Teleshopping  
  03:35 Autosalon  
  04:15 Svět 2007  
  04:40 Carusošou  
 
    Discovery
  05:05 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower  
  06:00 Zrodilo se letadlo 3  
  06:25 Burácející motory: Finále vítězů  
  07:20 Jízda: Odvrácená strana  
  08:15 Jak se to dělá 34  
  08:45 Jak se to dělá 35  
  09:10 Vyvolávači duchů 2  
  09:40 Koordinace těla a mysli v bojovém umění a všední realita 6  
  10:05 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů  
  11:00 Krize brouka 5  
  11:30 Krize karavanu 5  
  11:55 Jízda: Závod Power Tour  
  12:50 Superstavby: Londýnské metro  
  13:45 Zrodilo se letadlo 3  
  14:10 Burácející motory: Finále vítězů  
  15:05 Vyvolávači duchů 2  
  15:35 Koordinace těla a mysli v bojovém umění a všední realita 6  
  16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl: Otrávená šipka  
  17:00 Jak se to dělá 36  
  17:30 Jak se to dělá 37  
  18:00 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1  
  19:00 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa  
  20:00 Špinavá práce: Instalatér  
  21:00 Peklem a vodou 3  
  21:30 Peklem a vodou 4  
  22:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztuhlý mrazem ve 6096 metrech  
  23:00 Svědek jasnovidec: Přemíra  
  00:00 Úrazovka: život na pohotovosti: Příliš mnoho legrace  
  01:00 Vyvolávači duchů 2  
  01:25 Koordinace těla a mysli v bojovém umění a všední realita 6  
  01:55 Peklem a vodou 3  
  02:25 Peklem a vodou 4  
  02:50 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1  
  03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl: Otrávená šipka  
  04:40 Jak se to dělá 36  
 
    HBO2
  10:00 Dokonalé protiklady  
  11:30 Vianoce naruby  
  13:10 Pred kamerou (46)  
  13:35 Na Hromnice o deň viac  
  15:15 Myšiak Stuart Little 3  
  16:35 Moja krásna čarodejnica  
  18:15 V nebi  
  20:00 Tu sa nedá žiť (15)  
  21:05 Konečná verzia  
  22:45 Viac o vzťahoch slobodnej matky  
  00:15 Pobozkajte nevestu  
  01:50 Pravda alebo lož  
  03:40 Cinema, Cinema, Cinema (46)  
 
spacer  
    STV1
  05:10 Rubi 28/115  
  06:00 Ranný magazín  
  07:30 Tiene hriechu 62  
  08:20 Diagnóza: Vražda 36  
  09:05 Medicopter 117 34/81  
  09:55 Hopla!  
  10:30 Bdelý život  
  12:10 Ľudia na jednotku  
  12:55 Don Matteo 85/96  
  13:50 Modrý Pacifik 21/101  
  14:40 Simpsonovci  
  15:00 Duel  
  15:30 Dr.Quiz  
  16:00 Krátke správy  
  16:05 Sila lásky 276/313  
  16:55 Sila lásky 277/313  
  17:50 5 proti 5  
  18:35 Hopla!  
  19:00 AIRBAG  
  19:05 Informácia pre tipujúcich  
  19:10 Večerníček  
  19:22 Počasie  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Góly body sekundy  
  20:05 Rosamunde Pilcher:-Padajúce hviezdy  
  21:45 TELEČUMIL  
  22:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska 19  
  23:05 Šialený Max a dóm hromu  
  00:50 Policajné oddelenie 11  
  01:40 Sila lásky 276/313  
  02:35 Sila lásky 277/313  
  03:20 Správy STV  
  03:45 Góly body sekundy  
  04:00 Duel  
  04:25 5 proti 5  
 
    JOJ
  05:50 NOVINY  
  06:15 Črepiny PLUS  
  06:45 Ranné Noviny  
  08:00 Dr. Stefan Frank IV. 1/13  
  09:00 Varí vám to  
  09:30 Nakupuje vám to?  
  09:55 Derrick 56  
  11:10 Matlock 14  
  12:15 MacGyver 128  
  13:15 Dobrodružstvo, s. r. o. 20  
  14:15 Siska 60  
  15:25 Video Show  
  15:50 Lovkyňa tajomstiev II. 21  
  16:50 Riskuj!  
  17:30 Vojna slov  
  18:15 Páli vám to?  
  19:00 Črepiny PLUS  
  19:30 NOVINY  
  19:50 Šport  
  19:55 Počasie  
  20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 11  
  21:00 Kosti II 9  
  22:00 Mafstory  
  23:00 NOVINY PLUS  
  23:30 Skutočný príbeh: Honba na čarodejnice  
  01:30 Zelený drak  
  03:25 Rodinné putá  
  04:15 Agenti v utajení III.  
 
    CT2
  05:00 Lapidárium  
  05:15 Rodina, škola a já  
  05:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak  
  05:45 Diagnóza  
  06:00 JÁDRO  
  06:10 Správy STV  
  06:30 Večerník z Čech  
  06:45 Jihomoravský večerník  
  07:00 Report  
  07:15 Události v regionech  
  07:25 Události v regionech  
  07:35 Události v regionech  
  07:50 Panorama  
  08:30 Krásný ztráty  
  09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska  
  11:25 AZ-kvíz  
  11:45 Živé srdce Evropy: Hvězdovka vlasohlavá  
  12:00 V kondici  
  12:20 Objektiv  
  12:55 Duchovní kuchyně: Konfuciánství a taoismus  
  13:25 Po hladině: Světlo  
  13:45 Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit  
  14:20 Fokus ČT24  
  14:45 Věříš si?  
  15:10 Záhady Toma Wizarda  
  15:30 Evropa dnes  
  15:55 Buren & Guggenheim  
  16:50 Přírodní krásy Japonska: Sopka  
  17:05 Prizma  
  17:30 PORT  
  18:00 Kosmopolis  
  18:30 City Folk 2007 - Split  
  19:00 Zprávy ve znakové řeči  
  19:05 Angličtina pro nejmenší 28/40  
  19:15 Es Espa?ol 28/39  
  19:30 Buď fit s ČT  
  19:40 Simpsonovi VII 13/25  
  20:00 Ta naše povaha česká  
  20:30 Radůza, půjdu kam chci  
  21:00 Události, komentáře  
  21:25 Reflexe  
  21:45 Náhradní díly  
  23:10 Dohráno  
  23:40 Notes  
  00:25 Životní jistoty  
  02:20 Státní ceny za literaturu a překladatelské dílo 2007  
  02:35 Babylon  
  03:00 Regiony ČT24  
  03:25 Pomníky - staronová tvář Evropy  
  03:50 Knižní svět  
  04:05 Před půlnocí  
  04:30 Folklorika  
 
    Nova
  05:10 Novashopping  
  05:25 Novashopping  
  05:59 Snídaně s Novou  
  08:30 Případy otce Dowlinga  
  09:30 Sandra, princezna rebelka 7  
  11:30 Ulice 53  
  12:15 Profesionálové  
  13:15 Lenssen & spol.  
  13:45 North Shore 11  
  14:40 Čarodějky V 23  
  15:30 Beze stopy III 4  
  16:25 Ženatý se závazky 231  
  17:00 Odpolední Televizní noviny  
  17:30 Kriminálka Las Vegas IV 16  
  18:25 Ulice 638, 639  
  19:30 Televizní noviny  
  20:00 Pojišťovna štěstí III 12  
  21:30 Útěk z vězení 9  
  22:20 Na vlastní oči  
  23:10 Námořní vyšetřovací služba II 16  
  00:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 6  
  00:50 Alias IV 8  
  01:30 Novashopping  
  02:05 112  
  02:30 Maxirisk  
  03:20 Áčko  
  04:20 Lenssen & spol. 108, 109  
 
    HBO
  06:00 Kto je to dievča  
  07:35 Bubliňák  
  09:00 Účastníci zájazdu  
  10:40 Hoffa  
  13:00 Bobby  
  14:45 Záhada jezera Lochness  
  16:20 Cinema, Cinema, Cinema (46)  
  16:45 Držte krok so Steinovými  
  18:15 Let’s Dance  
  20:00 Poseidon  
  21:35 Po krk v extáze  
  23:20 Blue Juice  
  01:00 Poseidon  
  02:35 Po krk v extáze  
  04:20 Blue Juice
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME