Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

TV program

13.11.2007

 
    Markiza
  05:15 Televízne noviny  
  05:35 Reflex  
  06:00 Teleráno  
  08:30 Keď budeš moja 101-102/238  
  10:20 Columbo VI. 1/4  
  11:45 Pokúšaj!  
  12:10 Joey I. 1-2/24  
  13:15 Monk II. 3/16  
  14:10 Rany z lásky 60-61/230  
  16:00 Kobra 11 IX. 4/16  
  17:00 Televízne noviny  
  17:25 Krok za krokom II. 9/24  
  17:50 Komisár Rex VI. 5/15  
  18:50 Počasie  
  19:00 Televízne noviny  
  19:25 Reflex  
  19:50 Športové noviny  
  20:00 Ordinácia v ružovej záhrade (45.)  
  21:10 Kobra 11 XI. 5/10  
  22:10 SEDEM s r.o.  
  23:10 Pasca anjela temnoty  
  01:40 Skutočné výhry  
  02:45 Srdcové záležitosti  
  03:15 Úbohá Nasťa 127/127  
  04:00 Kobra 11 XI. 5/10  
  04:50 Ženatý so záväzkami VI. 1/26  
 
    STV2
  06:00 Správy STV  
  06:25 Správy z regiónov  
  06:50 Správy - Hírek  
  07:00 Udalosti ČT  
  07:25 Správy a komentáre  
  07:50 Profesionál  
  08:00 Živá panoráma  
  08:30 Ranný magazín  
  10:00 Rómsky magazín  
  10:35 Martin Slivka - "... muž, ktorý sadil stromy"  
  12:05 Regionálny denník  
  13:10 Živá panoráma  
  13:25 Život na mori 5/26  
  13:50 Na priedomí  
  14:15 Stopy dávnej minulosti  
  14:40 Umenie 07  
  15:15 Mojich sedem divov  
  15:50 Športové ozveny  
  16:10 AIRBAG  
  16:25 Test magazín  
  16:30 Národnostný magazín  
  17:00 Regionálny denník  
  18:00 Správy z regiónov  
  18:25 Posvätné hory sveta 6/10  
  18:55 Miestopis cechov a manufaktúr  
  19:20 Správy - Hírek  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Keno 10  
  20:00 Parazity 5/8  
  20:50 Tipos Bingo  
  21:00 Osobnosti  
  21:05 Diagnóza 73/81  
  21:30 Správy a komentáre  
  21:55 Filmový klub  
  23:40 Udalosti ČT  
  00:05 Test magazín  
  00:10 Národnostný magazín  
  00:35 Správy - Hírek  
  00:45 Správy z regiónov  
  01:10 Správy STV  
  01:30 Správy a komentáre  
 
    CT1
  05:00 Sama doma  
  05:59 Dobré ráno s Českou televizí  
  08:30 Kouzelná školka  
  09:00 Zpívánky  
  09:05 Raníček  
  09:10 Kostičky  
  09:20 Návštěva v ZOO  
  09:25 TVŠ - Dětská záchranka v akci 2/5  
  09:40 Zeměpis světa  
  10:00 Zprávy  
  10:05 Hraběnky 11/17  
  11:00 Uvolněte se, prosím  
  11:45 V zajetí železné opony 35/40  
  12:00 Zprávy  
  12:30 Sama doma  
  13:25 Buď fit s ČT  
  13:35 Kluci v akci 35/41  
  14:00 Móda - Extravagance - Manýry  
  14:25 13. komnata Marie Vodičkové  
  15:00 Zprávy  
  15:05 Everwood III 20/22  
  15:55 Návštěva v ZOO  
  16:00 Kouzelná školka  
  16:30 Věda je zábava 13/13  
  16:55 Tykadlo  
  17:15 AZ-kvíz  
  17:40 Černé ovce  
  17:55 Předpověď počasí  
  17:57 Minuta z přírody  
  18:00 Večerníky  
  18:15 Chalupa je hra  
  18:40 Živé srdce Evropy: Hvězdovka vlasohlavá  
  18:45 Večerníček  
  18:55 Šťastných deset a Šance milion  
  19:00 Události  
  19:25 Události v regionech  
  19:40 Předpověď počasí  
  19:45 Branky, body, vteřiny  
  20:00 Letecké katastrofy: Srážka století  
  21:30 StarDance II ...kolem dokola  
  21:35 Všechnopárty  
  22:25 Šumná města  
  22:50 Zprávy  
  22:55 Předpověď počasí  
  22:56 Branky, body, vteřiny  
  23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion  
  23:05 Uprostřed běhu  
  23:40 Souboj vojevůdců 9/13  
  00:30 Bydlení je hra  
  00:55 Simpsonovi VII 12/25  
  01:15 AZ-kvíz  
  01:40 Ally McBealová V 10/22  
  02:20 Ta naše povaha česká  
  02:50 Kalendárium  
  03:05 Reportéři ČT  
  03:30 POKR  
  03:55 Římané za humny!  
 
    Prima
  06:10 Teleshopping  
  06:30 Štěně jménem Scooby Doo I 8  
  07:05 Krok za krokem IV 12  
  07:30 Krok za krokem IV 13  
  08:00 Nekonečná šance  
  08:35 Nemocnice Chicago Hope III 6  
  09:35 Jsi můj život 173  
  10:30 Diagnóza vražda VI 12  
  11:30 Hercule Poirot 2  
  12:35 Doktor z hor II 2  
  13:35 Inspektor Balko 54  
  14:35 Odpadlík II 17  
  15:30 Elisa z Rivombrosy II 5  
  17:40 To je Prima!  
  17:45 Minuty regionu  
  18:00 1. zprávy počasí  
  18:05 5 proti 5  
  18:55 1. zprávy  
  19:25 M*A*S*H 61  
  20:00 Velmi křehké vztahy II 21  
  21:15 VyVolení - Noví hrdinové Zúčtování  
  22:55 Policie - New York 121  
  23:55 VyVolení - Noví hrdinové Noční show  
  00:20 Zločiny ze sousedství II 16  
  01:20 Zeptej se osudu  
  02:20 Teleshopping  
  02:40 Maigret 22  
  04:10 Miláčci  
 
    Discovery
  05:05 Extrémní stroje: Vesmírné superstroje  
  06:00 Zrodilo se letadlo 2  
  06:25 Burácející motory: 16kolový kolos  
  07:20 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana  
  08:15 Jak se to dělá 32  
  08:45 Jak se to dělá 33  
  09:10 Možné i nemožné 6  
  10:05 Bořiči mýtů: Sud plný cihel  
  11:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1  
  11:30 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2  
  11:55 Jízda: Odvrácená strana  
  12:50 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower  
  13:45 Zrodilo se letadlo 2  
  14:10 Burácející motory: 16kolový kolos  
  15:05 Možné i nemožné 6  
  16:00 Krize brouka 5  
  16:30 Krize karavanu 5  
  17:00 Jak se to dělá 34  
  17:30 Jak se to dělá 35  
  18:00 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2  
  19:00 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů  
  20:00 Špinavá práce: Krokodýlí farmář  
  21:00 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď  
  22:00 Opravdu obrovské zařízení 5  
  23:00 Svědek jasnovidec: Zrada  
  00:00 Úrazovka: život na pohotovosti: Instinkt k přežití  
  01:00 Možné i nemožné 6  
  01:55 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď  
  02:50 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2  
  03:45 Krize brouka 5  
  04:10 Krize karavanu 5  
  04:40 Jak se to dělá 34  
 
    HBO2
  10:00 Fanaticky zamilovaný  
  11:45 Kalamazoo?  
  13:30 Imagine: John Lennon  
  15:20 Späť do školy  
  16:55 Tvrdohlavý vševedko  
  18:45 Dokonalé protiklady  
  20:20 Vianoce naruby  
  22:00 Venom  
  23:30 Ultraviolet  
  01:00 Prekliatie rodu Suttonovcov  
  02:45 Horská hliadka  
 
spacer  
    STV1
  05:10 Rubi 27/115  
  06:00 Ranný magazín  
  07:30 Tiene hriechu 61  
  08:20 Diagnóza: Vražda 35  
  09:10 Medicopter 117 33/81  
  10:00 Hopla!  
  10:35 Možno napadne sneh  
  12:10 Ľudia na jednotku  
  12:55 Don Matteo 84/96  
  13:50 Modrý Pacifik 20/101  
  14:40 Simpsonovci  
  15:00 Duel  
  15:30 Dr.Quiz  
  16:00 Krátke správy  
  16:05 Sila lásky 274/313  
  16:55 Sila lásky 275/313  
  17:50 5 proti 5  
  18:35 Hopla!  
  19:00 AIRBAG  
  19:05 Informácia pre tipujúcich  
  19:10 Večerníček  
  19:22 Počasie  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Góly body sekundy  
  20:05 Drišľakoviny  
  21:05 Reportéri  
  21:35 Osudom skúšaní  
  22:10 Zúfalé manželky II. 8/24  
  22:55 Aleja milencov  
  00:25 Policajné oddelenie 10  
  01:20 Sila lásky 274/313  
  02:10 Sila lásky 275/313  
  03:00 Správy STV  
  03:25 Góly body sekundy  
  03:35 Udalosti ČT  
  04:00 Duel  
  04:25 5 proti 5  
 
    JOJ
  05:00 Agenti v utajení III.  
  05:50 NOVINY  
  06:15 Črepiny PLUS  
  06:45 Ranné Noviny  
  08:00 Dr. Stefan Frank III. 16/16  
  09:00 Varí vám to  
  09:30 Nakupuje vám to?  
  09:55 Derrick 55  
  11:10 Matlock 13  
  12:15 MacGyver 127  
  13:15 Dobrodružstvo, s. r. o. 19  
  14:15 Siska 59  
  15:25 Video Show  
  15:50 Lovkyňa tajomstiev II. 20  
  16:50 Riskuj!  
  17:30 Vojna slov  
  18:15 Páli vám to?  
  19:00 Črepiny PLUS  
  19:30 NOVINY  
  19:50 Šport  
  19:55 Počasie  
  20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 21  
  21:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 11  
  22:00 De Facto  
  23:00 NOVINY PLUS  
  23:30 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou  
  01:30 Žiarlivosť a pomsta  
  03:25 Rodinné putá  
  04:15 Agenti v utajení III.  
 
    CT2
  05:00 Objektiv  
  05:25 Na moll...  
  06:10 Správy STV  
  06:30 Večerník z Čech  
  06:45 Jihomoravský večerník  
  07:00 Report  
  07:15 Události v regionech  
  07:25 Události v regionech  
  07:35 Události v regionech  
  07:50 Panorama  
  08:30 Reportéři ČT  
  09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska  
  11:25 AZ-kvíz  
  11:45 Živé srdce Evropy: Modrásek ligrusový  
  11:50 Auto Moto Revue  
  12:15 GEO: Záchrana tygra usurijského  
  12:45 Jistě, pane ministře 11/22  
  13:15 Game Page  
  13:35 Hřiště 7  
  15:10 Návštěvníci 10/15  
  15:45 Knižní svět  
  16:00 Planeta Věda  
  16:20 Lapidárium  
  16:35 Přidej se  
  16:50 Nedej se  
  17:10 JÁDRO  
  17:15 Rodina, škola a já  
  17:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak  
  17:40 Diagnóza  
  18:00 Klíč  
  18:30 Lidské osudy  
  19:00 Zprávy ve znakové řeči  
  19:05 Angličtina - Extra 29/30  
  19:30 Buď fit s ČT  
  19:35 Simpsonovi VII 12/25  
  20:00 Krásný ztráty  
  20:25 Případ pro ombudsmana  
  20:45 Jak se žije potichu podle Aleny  
  21:00 Události, komentáře  
  21:30 Pomníky - staronová tvář Evropy  
  22:00 Huff I 8/13  
  22:55 Úplně osobní  
  00:15 Mystická tvář islámu  
  01:10 Prorok Mohamed a ženy  
  01:55 Islám po česku  
  02:15 Sabotáž  
  02:45 Regiony ČT24  
  03:10 Přidej se  
  03:25 Nedej se  
  03:40 Kultura.cz  
  04:05 Zajímavosti z regionů  
  04:30 Zajímavosti z regionů  
 
    Nova
  05:10 Novashopping  
  05:27 Novashopping  
  05:59 Snídaně s Novou  
  08:30 Případy otce Dowlinga  
  09:35 Slečna Lettie a já  
  11:30 Ulice 52  
  12:15 Profesionálové  
  13:15 Lenssen & spol.  
  13:45 North Shore 10  
  14:40 Čarodějky V 22  
  15:30 Beze stopy III 3  
  16:25 Ženatý se závazky 230  
  17:00 Odpolední Televizní noviny  
  17:30 Kriminálka Las Vegas IV 15  
  18:25 Ulice 636, 637  
  19:30 Televizní noviny  
  20:00 Ordinace v růžové zahradě 181  
  21:30 Kriminálka Miami III 14  
  22:25 112  
  23:05 Žralok útočí  
  01:15 Poslední svědek  
  01:55 Novashopping  
  02:30 Rady ptáka Loskutáka  
  03:20 Občanské judo  
  04:20 Lenssen & spol. 106, 107  
 
    HBO
  06:00 Príbeh Donalda Trumpa  
  07:30 Heidi  
  09:10 Zbohom, čierny vták!  
  10:50 Kongekabale  
  12:35 Cinema, Cinema, Cinema (46)  
  13:00 Kto je to dievča  
  14:35 Bubliňák  
  16:00 Účastníci zájazdu  
  17:40 Hoffa  
  20:00 Californication (2)  
  20:30 Bokovka  
  22:35 Zdvíha sa vietor  
  00:40 Californication (2)  
  01:15 Bokovka  
  03:20 Zdvíha sa vietor  
  05:25 Pred kamerou (46)  
 
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME