Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

TV program

12.11.2007

    Markiza
  05:15 Televízne noviny  
  05:35 Lampáreň  
  06:00 Teleráno  
  08:30 Keď budeš moja 99-100/238  
  10:20 Columbo V. 6/6  
  12:15 Dva a pol chlapa II. 23-24/24  
  13:10 Monk II. 2/16  
  14:05 Rany z lásky 58-59/230  
  16:00 Kobra 11 IX. 3/16  
  17:00 Televízne noviny  
  17:25 Krok za krokom II. 8/24  
  17:50 Komisár Rex VI. 4/15  
  18:50 Počasie  
  19:00 Televízne noviny  
  19:25 Reflex  
  19:50 Športové noviny  
  20:00 Susedia III.  
  20:50 Slovensko hľadá SuperStar  
  21:35 Paľba  
  22:10 Tichý svedok 2/5: Konečná zastávka  
  00:15 Prvá prezidentka 7-8/18  
  02:00 Skutočné výhry  
  03:25 Jake 2.0 3-4/16  
  04:50 Ženatý so záväzkami V.  
 
    STV2
  06:00 Správy STV  
  06:25 Správy z regiónov  
  06:50 (Ne)celebrity  
  06:55 Regióny PLUS  
  07:20 Udalosti ČT  
  07:45 Národné kultúrne pamiatky  
  08:00 Živá panoráma  
  08:30 Ranný magazín  
  10:00 Família  
  10:35 Megastavby I. 7/11  
  11:25 Regionálny denník  
  12:30 Živá panoráma  
  12:50 Poklady sveta IV.  
  13:05 Poklady sveta IV.  
  13:25 Vyšívané obrázky zo Šoporne  
  13:40 Orientácie  
  14:15 Slovo  
  14:20 Magazín ligy majstrov  
  14:50 Odpískané  
  15:45 Motormagazín  
  16:20 AIRBAG  
  16:25 Galéria  
  16:30 Rómsky magazín  
  17:00 Regionálny denník  
  18:00 Správy z regiónov  
  18:30 Život na mori 5/26  
  18:55 Športové ozveny  
  19:20 Správy - Hírek  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Keno 10  
  20:00 Futbalová Corgoň liga  
  22:00 Správy a komentáre  
  22:25 Je alkohol na zdravie ?  
  22:55 Udalosti ČT  
  23:20 Anjeli strážni  
  23:45 Slovenský bigbít 6  
  00:25 Rómsky magazín  
  00:55 Správy - Hírek  
  01:00 Správy z regiónov  
  01:25 Správy STV  
  01:50 Správy a komentáre  
 
    CT1
  05:00 Barvy života  
  05:59 Dobré ráno s Českou televizí  
  08:30 Sezame, pojď si hrát 11/78  
  08:55 Zpívánky  
  09:00 Kalendárium  
  09:15 O korunu krále Karla  
  10:00 Zprávy  
  10:05 Světáci  
  11:00 Okouzlení VII 60/60  
  11:55 Nebojte se bankovnictví 11/13  
  12:00 Zprávy  
  12:30 Sama doma  
  13:25 Buď fit s ČT  
  13:35 Bydlení je hra  
  14:00 Tak neváhej a toč!  
  14:25 Hledání ztraceného času  
  14:45 Eurofondue  
  15:00 Zprávy  
  15:10 U nás v Evropě  
  15:20 Úsměvy Věry Křesadlové  
  16:00 Kouzelná školka  
  16:30 Věříš si?  
  17:00 Záhady Toma Wizarda  
  17:15 AZ-kvíz  
  17:40 Testoviny  
  17:55 Předpověď počasí  
  17:57 Minuta z přírody  
  18:00 Večerníky  
  18:15 Kluci v akci 35/41  
  18:40 Živé srdce Evropy: Modrásek ligrusový  
  18:45 Večerníček  
  18:55 Šťastných deset a Šance milion  
  19:00 Události  
  19:25 Události v regionech  
  19:40 Předpověď počasí  
  19:45 Branky, body, vteřiny  
  20:00 Hraběnky 11/17  
  21:00 StarDance II ...kolem dokola  
  21:05 Na cestě po středním Mali  
  21:35 Reportéři ČT  
  22:05 V zajetí železné opony 35/40  
  22:20 Mystery, Aljaška  
  00:15 Zprávy  
  00:20 Předpověď počasí  
  00:21 Branky, body, vteřiny  
  00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion  
  00:30 Posel  
  01:25 Simpsonovi VII 11/25  
  01:50 AZ-kvíz  
  02:10 Q  
  02:40 Fenomén dnes  
  03:05 Vynálezy, které /ne/změnily svět  
  03:35 Z metropole  
  04:00 Týden v regionech  
  04:30 Týden v regionech  
 
    Prima
  06:10 Teleshopping  
  06:30 Štěně jménem Scooby Doo I 7  
  07:05 Krok za krokem IV 10  
  07:30 Krok za krokem IV 11  
  08:00 Nekonečná šance  
  08:35 Nemocnice Chicago Hope III 5  
  09:35 Jsi můj život 172  
  10:30 Diagnóza vražda VI 11  
  11:30 Hercule Poirot 1  
  12:35 Doktor z hor II 1  
  13:35 Inspektor Balko 53  
  14:35 Odpadlík II 16  
  15:35 Elisa z Rivombrosy II 4  
  17:40 To je Prima!  
  17:45 Minuty regionu  
  18:00 1. zprávy počasí  
  18:05 5 proti 5  
  18:55 1. zprávy  
  19:25 M*A*S*H 60  
  20:00 Letiště 107  
  21:10 VyVolení - Noví hrdinové  
  21:20 Spiknutí 1  
  22:20 VyVolení - Noví hrdinové  
  23:05 Policejní vyjednavači 13  
  23:55 VyVolení - Noví hrdinové Noční show  
  00:25 Poslední taxi  
  02:20 Zeptej se osudu  
  03:20 Teleshopping  
  03:40 Maigret 21  
 
    Discovery
  05:05 Bořiči mýtů: Betonový kluzák  
  06:00 Zrodilo se letadlo 1  
  06:25 Burácející motory: Muž v bílé dodávce  
  07:20 Jízda: Rat Rods  
  08:15 Jak se to dělá 2  
  08:45 Jak se to dělá 3  
  09:10 Muži v bílém 6  
  10:05 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu  
  11:00 Pátá rychlost 11  
  11:30 Pátá rychlost 12  
  11:55 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana  
  12:50 Extrémní stroje: Vesmírné superstroje  
  13:45 Zrodilo se letadlo 1  
  14:10 Burácející motory: Muž v bílé dodávce  
  15:05 Muži v bílém 6  
  16:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1  
  16:30 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2  
  17:00 Jak se to dělá 32  
  17:30 Jak se to dělá 33  
  18:00 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1  
  19:00 Bořiči mýtů: Sud plný cihel  
  20:00 Špinavá práce: Expert na ptačí zvratky  
  21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře  
  22:00 Ropa, pot a vrty 14  
  23:00 Svědek jasnovidec: Bezbrannost  
  00:00 Úrazovka: život na pohotovosti: Extrémní opatření  
  01:00 Muži v bílém 6  
  01:55 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře  
  02:50 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1  
  03:45 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1  
  04:10 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2  
  04:40 Jak se to dělá 32  
 
    HBO2
  10:00 Golfový sen  
  12:00 Polárny expres  
  13:40 Cesta za víťazstvom  
  15:40 Sedadlá v partery  
  17:25 Fanaticky zamilovaný  
  19:15 Kalamazoo?  
  21:00 Pani Harrisová  
  22:35 Predaná láska  
  00:15 V dobrom i zlom  
  01:45 Moonwalker  
  03:20 Cinema, Cinema, Cinema (46)  
 
spacer  
    STV1
  05:10 Rubi 26/115  
  06:00 Ranný magazín  
  07:30 Tiene hriechu 60  
  08:20 Diagnóza: Vražda 34  
  09:05 Medicopter 117 32/81  
  09:50 Hopla!  
  10:20 Aľjaška  
  12:10 Ľudia na jednotku  
  12:55 Don Matteo 83/96  
  13:55 Modrý Pacifik 19/101  
  14:40 Simpsonovci  
  15:05 Duel  
  15:30 Dr.Quiz  
  16:00 Krátke správy  
  16:05 Sila lásky 272/313  
  16:55 Sila lásky 273/313  
  17:50 5 proti 5  
  18:35 Hopla!  
  19:00 AIRBAG  
  19:05 Informácia pre tipujúcich  
  19:10 Večerníček  
  19:22 Počasie  
  19:30 Správy STV  
  19:50 Góly body sekundy  
  20:05 Čie je to dieťa?  
  21:45 Dr.House III. 48/24  
  22:35 Tru Calling 25  
  23:25 Tanamera 7/7  
  00:15 Policajné oddelenie 9  
  01:05 Sila lásky 272/313  
  01:55 Sila lásky 273/313  
  02:45 Ľudia na jednotku  
  03:30 Správy STV  
  03:55 Góly body sekundy  
  04:00 Duel  
  04:30 5 proti 5  
 
    JOJ
  05:00 Rodinné putá  
  05:50 NOVINY  
  06:15 Črepiny PLUS  
  06:45 Ranné Noviny  
  08:00 Dr. Stefan Frank III. 15  
  09:00 Varí vám to  
  09:30 Nakupuje vám to?  
  09:55 Derrick 54  
  11:10 Matlock 12  
  12:15 Tajomstvo úspechu  
  14:15 Bratia ako sa patrí  
  16:50 Riskuj!  
  17:30 Vojna slov  
  18:15 Páli vám to?  
  19:00 Črepiny PLUS  
  19:30 NOVINY  
  19:50 Šport  
  19:55 Počasie  
  20:00 Dolár za mŕtveho  
  22:00 Črepiny  
  22:45 Črepiny  
  23:30 NOVINY PLUS  
  00:00 Vírus 1. 0  
  01:50 Quicksilver  
  03:40 Autosalón  
  04:10 Rodinné putá  
 
    CT2
  05:05 Neznalost neomlouvá aneb Já na to mám  
  05:15 Evropa dnes  
  05:40 Auto Moto Revue  
  06:10 Správy STV  
  06:30 Studio fotbal  
  07:00 Padající květináč  
  07:30 Čétéčko  
  07:50 Panorama  
  08:30 Na plovárně s Alia Al Hussein Al Salem  
  09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska  
  11:25 AZ-kvíz  
  11:45 Živé srdce Evropy: Mečík střecholistý  
  12:00 Mýty a fakta historie: Svatí válečníci 1/2  
  13:00 Hádala se duše s tělem 11/13  
  13:20 Paměti mystika 11/15  
  13:40 Na pomoc životu - CHOPN  
  14:00 O češtině  
  14:15 Angličtina pro nejmenší 35/40  
  14:30 Dobrodružství tučňáků  
  15:40 GEO: Záchrana tygra usurijského  
  16:10 Po hladině: Světlo  
  16:30 AC Sparta Praha - Bohemians 1905  
  19:20 Zprávy ve znakové řeči  
  19:25 Nebojte se bankovnictví 11/13  
  19:30 Buď fit s ČT  
  19:35 Simpsonovi VII 11/25  
  20:00 Souboj vojevůdců 9/13  
  20:45 Japonské řeky: Labutí řeka  
  21:00 Události, komentáře  
  21:30 Knižní svět  
  21:45 Jistě, pane ministře 11/22  
  22:15 Historie.cs  
  23:10 Jazz klub  
  00:05 Historický magazín  
  00:30 168 hodin  
  01:00 Pod spalujícím sluncem  
  02:25 Regiony ČT24  
  02:50 Dobrodružství vědy a techniky  
  03:20 Nejlepší z Moravy  
  04:00 Přátelství na život a na smrt  
 
    Nova
  05:10 Novashopping  
  05:25 Novashopping  
  05:59 Snídaně s Novou  
  08:30 Případy otce Dowlinga  
  09:35 Záchrana v hlubinách  
  11:30 Ulice 51  
  12:15 Profesionálové  
  13:15 Lenssen & spol.  
  13:45 North Shore 9  
  14:40 Čarodějky V 21  
  15:30 Beze stopy III 2  
  16:25 Ženatý se závazky 229  
  17:00 Odpolední Televizní noviny  
  17:30 Kriminálka Las Vegas IV 14  
  18:25 Ulice 634, 635  
  19:30 Televizní noviny  
  20:00 Pojišťovna štěstí III 11  
  21:25 Víkend  
  22:05 Dr. House III 1  
  23:05 8 Mile  
  01:10 Alias IV 7  
  01:50 Áčko  
  02:30 Novashopping  
  03:05 Konec vysílání  
 
    HBO
  06:00 Al Pacino - pocta za celoživotné dielo  
  07:30 Kráľ videohier  
  09:05 Godzilla  
  11:20 xXx: Nová dimenzia  
  13:00 Príbeh Donalda Trumpa  
  14:25 Heidi  
  16:05 Zbohom, čierny vták!  
  17:45 Kongekabale  
  19:30 Pred kamerou (46)  
  20:00 V ako Vendeta  
  22:15 Na stojáka (35)  
  22:50 Dar od Boha  
  01:00 V ako Vendeta  
  03:15 Na stojáka (35)  
  03:50 Dar od Boha  
 
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME