Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Superstar

V SuperStar sa rozpútala vojna!

Paľo Habera

V SuperStar sa rozpútala vojna!

Paľo Habera09.11.2007 17:03 - BRATISLAVA
S vypadnutím Michala Chrenka (17) sa v speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar 3 začala vojna. "Na nože" sú kat z poroty Paľo Habera (45) a hlasový pedagóg Marcel Palonder (43), ktorý pripravuje superstáristov na jednotlivé finálové kolá.
Podľa Palondera sympatický Michal Chrenko vypadol vďaka neobjektívnemu Haberovmu ohodnoteniu. Rozhodne si servítku pred ústa nedáva a včera vo svojich vyjadreniach ešte pritvrdil. Haberu nazval "hluchým muflónom". Podľa neho vraj Michal vôbec nespieval falošne. Boli tam iní, horúcejší kandidáti na opustenie tejto súťaže. Ako uviedol, Michal je veľmi talentovaný a ponúkol mu aj spoluprácu.Údajne nejde o žiadny osobný konflikt, len bolo nefér, že vypadol práve Michal.

Horúcej favoritke poroty, Dominike Mirgovej (15), odkázal, že nech u Haberu nenahráva žiaden singel. Paľo Habera jej totiž v pondelkovom Rozhodnutí ponúkol svoje štúdio na nahratie singla, pokiaľ vypadne. Práve táto ponuka konflikt medzi oboma hudobníkmi ešte vyostrila.

Habera mnohokrát finalistom vyčítal výber piesní. Vďaka nesprávnemu výberu, nezvládnu ich interpretáciu a "pohoria". Piesne sú často nad ich hlasový rozsah a podobne. Habera nezostal Palonderovi nič dlžný a z nesprávneho výberu piesní obvinil práve jeho. Ten sa však proti tomuto tvrdeniu ohradil, pretože piesne finalistom nevyberá on, ale hudobný dramaturg.

Ktovie, čo na seba ešte rozhnevaní hudobníci povyťahujú. Možno sa v budúcnosti dozvieme aj iné zaujímavé veci zo zákulisia SuperStar.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME