Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Superstar

SuperStar: Finalisti prekvapili

ilustračné foto

SuperStar: Finalisti prekvapili

ilustračné foto12.11.2007 9:29 - BRATISLAVA
Včera sa nám finalisti SuperStar predviedli už v poradí štvrtom finálovom kole. Po minulotýždňových romantických baladách patril včerajší večer nielen spevu ale aj tancu. Včerajšie kolo bolo totiž tanečné.
Na choreografiu mladých spevákov starostlivo pripravil Laci Strike. Na pódiu im pomáhala aj jeho tanečná skupina Street Dance Academy. Títo skvelí tanečníci Superstáristom mohli len pomôcť. A chlapcom to s tanečnicami na pódiu naozaj pristalo.

Na tanečné kolo sa tešili

Dominika Mirgová (15) sa na toto kolo tešila zo všetkých najviac. Chcela ukázať, že vie nielen spievať ale aj tancovať. Tomášovi Krakovi (25) je vraj najbližší tanečný štýl "medveďku daj labku". Predviedol sa s piesňou, ktorú spieva už niekoľko rokov, no porota príliš jeho výkonom nadšená nebola. Bolo to zrejme tým, že ho nesprevádzala jeho obľúbená gitara, ale musel sa popasovať i s tancom.

Každý bol určite zvedavý na Roba Šimka (18). Tento rocker, ktorý nikdy na takéto "disko tančeky" netancoval, to nakoniec s Laciho choreografiou tiež zvládol bravúrne. Sedemnásťročná Ivana Kováčová, ktorá sa tak veľmi hanbila, predviedla podľa Laca Lučeniča najerotickejšie vystúpenie. Aj keď spevácky výkon bol len na 50%, tanec zvládla pomerne slušne.

Najlepší výkon

Najprísnejšie hodnotiaceho porotcu Paľa Haberu najviac bavilo vystúpenie Marcela Berkyho (17). V tanečnom kole vraj podal najlepší výkon. Spev bol na výbornú a taktiež tanečná choreografia bola veľmi dobre zvládnutá. Jediné, čo mu porota vytkla bola jeho kondička, na ktorej by mal popracovať. Veď nakoniec aj samotný Marcel priznal, že by potreboval schudnúť.

Miláčik dievčat, Martin Konrád (15), tiež veľmi rád tancuje. A to, že rád baví publikum, sme mohli vidieť i včera. Spev síce nebol stopercentný, no svoje fanynky určite má.

Tanečné kolo ukončila Vierka Berkyová (16). S jej výkonom bola milo prekvapená Dara. Až v tomto kole si na Vierke všimla, že vie nielen spievať ale i tancovať.

Čo sa týka samotných finalistov, nie všetci boli so svojím výkonom spokojní. Výkony však boli takmer vyrovnané a v konečnom dôsledku i slušné. Teraz je už len na divákoch, koho chcú vidieť i v nasledujúcich kolách a koho pošlú domov. To sa dozvieme  už dnes večer v Rozhodnutí.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME