Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Superstar

SuperStar: Berkyovci klamali

Vierka Berkyová

SuperStar: Berkyovci klamali

Vierka Berkyová09.11.2007 17:50
Hoci má mladučká Vierka Berkyová len šestnásť rokov, prežila už toho na svoj vek dosť. Vyrastala v skromných pomeroch v Lučenci. Pred pár rokmi spolu s celou rodinou odišla do Čiech, kde si ich pod patronát vzala známa česká speváčka Ida Kelarová.
Tá je známa tým, že pomáha mladým rómskym talentom. Rodina Berkyovcov sa však k nej nezachovala pekne. Keď ich sestra známej hudobníčky Ivy Bittovej navštívila v Lučenci, údajne ju privítali v dome bez vody, elektriny a kúrenia. Berkyovcov jej prišlo ľúto a rozhodla sa im pomôcť. Netušila však, že sa stala obeťou klamstva! Berkyovci vraj v tomto dome vôbec nikdy nebývali. Údajne to potvrdila aj talentovaná Vierka.

Napriek tomu ich Kellarová zobrala so sebou do Čiech, kde sa o nich postarala.
Ako sa nedávno vyjadrila v jednej českej relácii, neskôr jej oznámili, že sa vracajú domov na Slovensko. Berkyovci však odišli do Ašu, kde Vierka často spievala v baroch a na diskotékach.

Podľa Idy Kellarovej je Vierka veľmi talentovaná. Vraj jej spevácku kariéru stále sleduje, no s jej účinkovaním v SuperStar  nie je veľmi nadšená. Podľa nej by sa mala Vierka radšej venovať vzdelaniu.

Vierka Berkyová sa už v jednej SuperStar objavila. Šťastie skúšala v Čechách, kde však neuspela. Problémom bol vraj jej vek. Na súťaž sa zdala porotcom príliš mladá. V tej slovenskej žne úspechy. Ak aj súťaž nevyhrá, hudobný šoubiznis ju isto neminie.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME