Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Superstar

SHS: Finalisti si aj zatancujú

Dominika Mirgová

SHS: Finalisti si aj zatancujú

Dominika Mirgová07.11.2007 14:58 - BRATISLAVA
Finalisti SuperStar sa doteraz predviedli v troch finálových kolách. Predstavili sa s piesňami z roku ich narodenia, v rockovom kole, v kole balád a teraz prichádza možno pre mnohých to najťažšie. Siedmich superstáristov čaká tanečné kolo!
Mnohí sa vraj tohto kola obávajú. Nebude to ľahké, mali by predviesť schopnosť spievať i tancovať. S pohybom na javisku im pomáha choreograf a tanečník Laci Strike spolu s priateľkou Aničkou, takže to isto zvládnu! V najhoršom prípade ich podrží tanečná skupina, ktorá by mala niektorých finalistov sprevádzať.

Dominika zaspieva pieseň od Dary

A aké piesne si v tomto kole zvolili samotní účinkujúci? Zrejme najviac pohybovo zdatná Dominika Mirgová (15) si vybrala pieseň od samotnej porotkyne Dary Rolins. Zaspieva jej hit Čo o mne vieš?. Pravdepodobne to pre ňu nebude až také náročné, keďže sa už pomerne dlho venuje tancu.

Pieseň Faith bude bez gitary

Najstarší superstárista Tomáš Krak (25) vystúpi s piesňou Faith od Georgea Michaela. Tú už musí mať v malíčku, spieval ju totiž aj na kastingu v Košiciach. Jeho obavy sú však na mieste, bez milovanej gitary bude zrejme trochu nesvoj. Aj samotný Paľo Habera si ho vie skôr predstaviť s gitarou ako sólového speváka.

Konry zaspieva hit od DJ Ötziho

Martin Konrád (15) zaspieva tanečný hit od DJ Ötziho - I Wanna Know (If You´ll Be My Girl), ktorý dobre poznajú aj Slováci. Možno si s ním zaspievajú aj diváci v Inchebe. Vierka Berkyová (16) sa vraj teší na Dancing Queen od Abby. Údajne si ju spievala, ešte keď bola malým dievčatkom.

Tanečné hity, ktoré rozpália každého

Nemenej sa na toto kolo vraj tešia aj finalisti Marcel Berky (17), Ivanka a Robo. Marcel Berky (17) s tým zrejme nebude mať veľké problémy, keďže hudba, spev a pódium je jeho život. Vybral si tanečný hit od Lou Bega - Mambo No.5. Ivanka Kováčová (17) sa vraj trochu hanbí, ale možno ju publikum vyburcuje a ona sa odviaže pri piesni od Kylie Minogue -  Can´t Get You Out Of My Head.

A Robo Šimko (18)? Toho si ako tanečníka nie je ľahké predstaviť, ale pri takom hite, ako je Sexbomb od Toma Jonesa, ktovie, čím nás prekvapí. Takže sa naozaj máme na čo tešiť!
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME