Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Koktejl...

Rihanna je už zadaná!

Rihanna Robin Fenty

Rihanna je už zadaná!

Rihanna Robin Fenty10.11.2007 15:28 - LOS ANGELES
Pôvabná R´n´ B speváčka pôvodom z Barbadosu žne jeden úspech za druhým. Niet pochýb, že svojou slávou získala i mnoho obdivovateľov. Ale pozor! Vážení páni, už nemáte šancu. Rihanna Robin Fenty (19) už našla princa snov.
V poslednom čase mnohé celebrity konečne potvrdili svoje tehotenstvá a mladá hviezda hudobného neba sa priznala k novému vzťahu. Určite si mnohí spomínajú na veľkofilm Pearl Harbor. Práve tu si zahral herec Josh Hartnett (29), ktorý sa v súčasnosti môže pýšiť krásnou priateľkou.

Hollywoodsky pár sa údajne zoznámil v nočnom klube v New Yorku. Výborná zábava, pár pohárikov kvalitného šampanského a...

... o pár dní už po uliciach kráčali objímajúce a bozkávajúce sa hrdličky. Znie to zrejme ako z romantického filmu, ale je to realita. Speváčka Rihanna sa vyznala zo svojich citov aj novinárom. Vraj už ďalej nechce skrývať svoju lásku k Joshovi a je teraz veľmi šťastná.

Rihanna v súčasnosti patrí k absolútnej špičke na svetovej hudobnej scéne. Je držiteľkou ocenení MTV Video Music Awards za najlepšie video a najúspešnejší singel roka 2007.

Speváčka Rihanna zavíta 27. novembra aj na Slovensko. V bratislavskom Národnom tenisovom centre odohrá svoj jediný koncert v strednej Európe.

Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME