Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Koktejl...

Mickey Rourke: Za alkohol v chládku

Mickey Rourke

Mickey Rourke: Za alkohol v chládku

Mickey Rourke10.11.2007 9:58 - MIAMI
Riadenie pod vplyvom alkoholu sa na Floride stalo vo štvrtok ráno osudným pre ďalšiu hollywoodsku celebritu. Herec Mickey Rourke (51) najskôr v Miami Beach porušil dopravné predpisy, keď sa nedovoleným spôsobom otočil so zeleným skútrom pred semaformi na križovatke.
Následne sa ocitol zoči-voči dopravným policajtom, aby následne čelil testu na prítomnosť krvi v organizme hlasno preklínajúc všetkých okolo s typicky nejasnou výslovnosťou a krvou podliatymi očami.

Nie som opitý, zdôrazňoval umelec, ktorý sa mnoho rokov márne pokúša nadviazať na svoj - zrejme - životný úspech s filmom 9 a 1/2 týždňa. V ostatných rokoch jeho bohatú filmografiu rozšírili snímky ako napríklad Muž v ohni, Sin City - mesto hriechu, či Domino.

Keďže hercovi namerali v krvi jedno promile alkoholu, čo je podstatne viac ako povolené maximum na území štátu Florida, putoval na 24 hodín "do chládku".

Nakoniec umelca prepustili na slobodu po zaplatení kaucie vo výške 1000 dolárov. Mickey Rourke sa už pred 13 rokmi dostal do stretu so zákonom, keď sa vtedy bránil zadržaniu.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME