Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Koktejl...

Copperfield zrušil vystúpenia kvôli peniazom

David Copperfield

Copperfield zrušil vystúpenia kvôli peniazom

David Copperfield09.11.2007 17:06
Svetový mág David Copperfield nezrušil vystúpenia v zahraničí kvôli podozreniam zo znásilnenia, ale - pre peniaze. Podľa Copperfieldovho zástupcu Glenna Buntinga nejde o snahu vyhnúť sa tlaku médií. Dôvod je prozaickejší, organizátori nedodržali svoje finančné záväzky. Nejde o zvedavé novinárske nosy ale o peniaze!
Voči mágovi sa rozbehlo vyšetrovanie minulý mesiac po tom, ako 21-ročná žena oznámila znásilnenie počas jej júlového pobytu na Bahamách. Právnik Copperfielda podozrenia odmietol, nebolo vznesené nijaké obvinenie.

FBI si však v Las Vegas "posvietila" na mágov sklad a hotel, v ktorom pravidelne vystupuje. Zabavili mu počítač, kamery a takmer dva milióny dolárov (44,6 miliónov Sk) v hotovosti.

Copperfield sa dostal znovu do problémov, keď ho začiatkom tohto týždňa zažalovali spoločnosti Viva Art International a Maz Concerts po tom, ako odriekol 48 vystúpení na Blízkom východe a v Ázii. Požadujú náhradu takmer 1,5 milióna eur (zhruba 49,6 milióna Sk).

Internetová prestrelka pokračuje - mág zrušil vystúpenia, lebo sa obáva dotieravosti novinárov kvôli podozreniam zo znásilnenia. Nie, tvrdí druhá strana, mal právo ich zrušiť, pretože organizátori zrušili vystúpenie v Spojených arabských emirátoch. Vytrhnuté z kontextu, tvrdia organizátori. Isté je iba jedno - zarobia právnici. A kráľovsky!
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME