Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Koktejl...

Britney sa bojí pozitívnych testov?

Britney Spears

Britney sa bojí pozitívnych testov?

Britney Spears10.11.2007 17:28 - LOS ANGELES
Život niekdajšej popovej princeznej ide stále dole vodou. Britney Spears (25) sa rúti z problému do problému. V poslednej dobe jej nič nevychádza. Časy, keď bola na výslní hudobného neba, sú už zrejme nenávratne preč. Ani súkromie Britney nie je o nič slávnejšie.


Po rozpade manželstva s Kevinom Federlinom (28) prišla i o svoje deti. Aby sa s nimi mohla aspoň stretávať, musí pravidelne podstupovať nariadenie súdu. To znie, že by mala podstupovať náhodné testy na zistenie prítomnosti alkoholu a drog v tele.

Britney je však zrejme natoľko zaneprázdnená večierkami a sama sebou, že na osem zo štrnástich testov neprišla. Otázkou je, či "zaspala na vavrínoch", má nezáujem o svojich synov alebo sa testov jednoducho bojí.

Práve tretia alternatíva - strach - by bola celkom reálna, nakoľko je známa i nedávna kokaínová párty priamo u nej doma. Nalievala do seba pohárik vodky za pohárikom a neubránila sa ani "koľajnici" kvalitného koksu.

Testov sa po búrlivom večierku nezúčastnila. Je jasné, že by boli pozitívne. Otázkou ostáva, či jej to pomohlo. Za porušovanie súdneho nariadenia už bola trikrát pokarhaná. Podľa právneho zástupcu Kevina Federlina faktom, že sa na testy nedostavila, stráca akúkoľvek nádej na získanie synov do svojej starostlivosti.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME