Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Koktejl...

Bača šoféroval pod vplyvom alkoholu?

Juraj Bača

Bača šoféroval pod vplyvom alkoholu?

Juraj Bača10.11.2007 19:28 - BRATISLAVA
Hlavnému protagonistovi reality šou Vyvolená sa piatková "žúrka" stala osudnou. Nádejný ženích Juraj Bača (30) včera zrejme zapíjal narodenie dcéry svojho kamaráta v jednom hoteli v Komárne. Napriek "dobrej zábave" si údajne opojený alkoholom sadol do svojho nového tátoša a namieril si to pravdepodobne domov...
Je známe, že práve počas víkendov bývajú posilnené policajné hliadky. Juraj si to asi neuvedomil a tak musel čeliť aj problémom, ktoré ho postretli. Zastavili ho totiž policajti a dali mu vraj fúkať.

A práve to bol zrejme kameň úrazu. Rýchlostnému kanoistovi totiž údajne namerali v krvi alkohol. Bača asi bude musieť znášať následky svojho nerozvážneho činu. Okrem odobratia vodičského preukazu mu  hrozí za jazdu pod vplyvom alkoholu i finančná pokuta.

Juraj Bača sa v súčasnosti objavuje v reality šou Vyvolená, ktorú pravidelne vysiela TV JOJ. V hre sú už iba tri adeptky na potenciálnu nevestu pre tohto vyšportovaného muža - Světlana, Júlia a Barbie. Juraj spoznal rodinné zázemie každej z nich a už vo štvrtok sa diváci dozvedia, pre ktorú ženu sa rozhodol.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME