Aktuality @ názory

Kalendár

Návštevnosť

TOPlist

Novinky

Najnovšie komentáre...

Koktejl...

Aj policajti už začali meniť pneumatiky na služobných autách

ilustračné foto

Aj policajti už začali meniť pneumatiky na služobných autách

ilustračné foto11.11.2007 10:26 - BRATISLAVA
Neodvratnému príchodu zimnej sezóny musia svoje autá prispôsobiť aj príslušníci Policajného zboru (PZ) SR. S výmenou letných pneumatík za zimné na niekoľkých tisíckach policajných vozidiel už začali pred niekoľkými týždňami.
"Policajný zbor používa približne 5600 áut," informovala o početnosti vozidiel PZ pracovníčka Komunikačného odboru Kancelárie ministra vnútra Alena Koišová. Ako ďalej uviedla, za výmenu pneumatík sú zodpovední policajti, ktorí poberajú príplatok za starostlivosť o služobné vozidlo.

Ministerstvo vnútra (MV) SR má od roku 2006 na dodávanie pneumatík uzatvorenú dvojročnú rámcovú dohodu s lučeneckou spoločnosťou Nicholtrackt.

"Predmetom dodávky sú nové pneumatiky z gumy, duše z gumy a ochranné vložky z gumy pre všetky motorové vozidlá MV SR na letné a zimné použitie," informovala Koišová. Podľa nej kontrakt s touto firmou umožňuje aj servisné práce.

"Výmenu pneumatík však prevažne zabezpečujú rezortné zariadenia - technické ošetrovne vozidiel na krajských riaditeľstvách PZ a autoopravovne MV SR," informovala Koišová.
Žádné komentáře
 
www.aktuality.nazory.eu ... WELCOME